07/10 Maat op Straat

Basisschool -

Van maandag, 7 oktober 2019 t.e.m. vrijdag, 25 oktober 2019 organiseert de school ism de politie enkele verkeersacties rond veiligheid.

Het verkeer in de omgeving van de school is voor en na schooltijd zeer druk en onveilig voor onze leerlingen. We zetten daarom een aantal senisibiliseringsacties op met onze leerlingen om ervoor te zorgen dat elke deelnemer van het verkeer zich bewust wordt van de gevaren en zo voorzichtiger wordt.

De politie verhoogt in deze periode de controles tijdens de ochtend- en avondspits aan de schoolpoort en hoopt op die manier mee te kunnen zorgen voor een betere opvolging van de verkeersregels (dubbelparkeren, op de busparking parkeren, poort blokkeren, stoppen aan het zebrapad, verkeerslichten,...)

Wij danken ook iedereen die zich wil engageren om de schoolomgeving voor onze kwetsbare leerlingen veiliger wil maken!